A A A

Cooler Mastera – nowy zasilacz w rozsądnej cenie

15 czerwca 2017, 13:00
Prócz inwestowania w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, Cooler Master działa także na rzecz graczy szukających solidnych rozwiązań za rozsądną cenę. Takim właśnie urządzeniem ma być zasilacz MWE 500.
Cooler Mastera – nowy zasilacz w rozsądnej cenie

Cooler Master zapewnia przy tym, iż niższa cena nie wpływa na efektywność pracy PSU, a jego jakość jest poświadczona certyfikatem 80 PLUS. MWE 500 zbudowano z odpornych na ciepło podzespołów, a działanie zasilacza dodatkowo wspiera układ aktywny PFC.

Cichy...

Zasilacz wyposażono też w wentylator 120 mm HDB, mający działać sprawnie i bez tarcia. Fakt ten powoduje, iż PSU nie powinien wydawać denerwujących dźwięków.

I ekologiczny

MWE 500 został zaprojektowany zgodnie z ostatnimi regulacjami dotyczącymi ochrony środowiska. W trybie czuwania pobiera tylko 0.5W, co powinno wpłynąć pozytywnie na wysokość rachunków za prąd.

Bezpieczny wybór

Producent gwarantuje też, że jego produkt posiada kompleksową ochronę przeciwko przeciążeniu stabilizatora (OCP), zbyt wysokiemu napięciu wyjściowemu (OVP), zbyt niskiemu napięciu wyjściowemu (UVP), przeciw zwarciu (SCP), przeciążeniu zasilacza (OPP), jak i jego przegrzaniu (OTP).

Zasilacz MWE 500 kosztuje około 159 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa klawiatura od Cooler Mastera
22 listopada 2017
Nowa klawiatura mechaniczna MasterKeys MK750 w założeniu ma być najbardziej zaawansowanym mechanikiem od Cooler Mastera. Producent wprowadził...Szerokopasmowa telewizja Ultra HD
22 listopada 2017
Firmy LG U+ i Huawei z sukcesem zakończyły przedrynkowe testy pierwszej telewizji umożliwiającej przesyłanie sygnału telewizyjnego w...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto