A A A

Creative Aurvana ANC – słuchawki dla mieszkańców dużych aglomeracji

5 maja 2016, 10:00
Pokonywanie 5 razy w tygodniu trasy pomiędzy domem i miejscem pracy nie należy do najbardziej pasjonujących zajęć. Jak zabić monotonię? Creative Technology przygotował dla mieszkańców miejskiej dżungli słuchawki Creative Aurvana ANC.
Creative Aurvana ANC – słuchawki dla mieszkańców dużych aglomeracji

Producent zapewnia, że słuchawki Aurvana ANC dostarczają słuchaczom niezapomnianych doznań podczas wielogodzinnego słuchania muzyki, oglądania filmów czy wirtualnych potyczek. Dodatkowy smaczek stanowi system wyciszenia szumów, pozwalający uwolnić się od miejskiego zgiełku.

Lekka konstrukcja z pluszową wyściółką oraz pianka zapamiętująca kształt, zapewniają komfort podczas słuchania muzyki, a nawet wypoczynek w hałaśliwym otoczeniu, takim jak kabina samolotu, w pociągu czy autobusie. Dodatkowy atut stanowi wytrzymała, elastyczna, pleciona osłonka kabla wraz z wbudowanym mikrofonem.

Słuchawki Aurvana ANC wykorzystują też specjalne mikrofony wbudowane w oba nauszniki, dynamicznie monitorujące poziom zewnętrznych dźwięków docierających do uszu. Takie rozwiązanie pozwala na inteligentną eliminację zewnętrznego hałasu, dzięki czemu użytkownik może całkowicie skupić się na brzmieniu dochodzącym ze słuchawek. Creative zastosował w modelu 40 mm neodymowe przetworniki, gwarantujące zbalansowane brzmienie, doskonale znane z linii Aurvana.

Lekki pałąk pokryty jest miękką skórą ekologiczną, zapewniając wygodę i możliwość dostosowania słuchawek do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nauszniki wykonano ze szczotkowanego chromu, który koresponduje z krawędziami w odcieniu jasnego błękitu. Minimalistyczne i eleganckie wzornictwo może przypaść do gustu osobom poszukujących gustownych produktów.

Aurvana ANC, jak przystało na produkt adresowany dla mobilnych użytkowników są dostępne wraz z eleganckim etui podróżnym. Cena słuchawek wynosi 499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.



Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto