A A A

Creative Flex – lekkie, składane słuchawki nauszne

20 stycznia 2017, 10:00
Marka Creative zaprezentowała lekkie słuchawki Flex wyróżniające się składaną konstrukcją i kolorowymi nakładkami.
Creative Flex – lekkie, składane słuchawki nauszne

Producent zapewnia, że słuchawki Flex oferują wysokiej jakości dynamiczny dźwięk z soczystymi basami i wyraźnym, naturalnym wokalem. Wszystko za sprawą szybko reagujących przetworników neodymowych o średnicy 32 mm.

Miękkość pluszowej wykładziny sprawia, że noszenie słuchawek Flex może być przyjemnością. Obracające się w zakresie 90 stopni nauszniki są elastyczne, aby zapewnić idealne dopasowanie dla każdego. Creative zachwala, że tworzy to na tyle komfortową konstrukcję by słuchawki można było nosić przez cały dzień.

Zaprojektowane pod kątem słuchania muzyki w ruchu, nauszniki można złożyć w celu łatwego i wygodnego przechowywania. Dzięki kompaktowej konstrukcji słuchawki zmieszczą się z łatwością w dowolnej torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Zostały one także wyposażone w wygodny mikrofon i elementy sterujące na kablu.

Aby je zindywidualizować i dopasować do swojego stylu dnia można dowolnie zmieniać cztery kolorowe nakładki lub po prostu zachować czystość formy, usuwając je wszystkie.

Cena Flex wynosi 129 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto