A A A

Creative HN-900

9 grudnia 2011, 12:58
Creative HN-900

Firma PowerSales International, przedstawiciel firmy Creative wprowadza na rynek zestaw słuchawkowy Creative HN-900.

Słuchawki Creative HN-900 posiadają wbudowany mikrofon do komunikacji głosowej przez iPhone'a. Dołączony do słuchawek kabel wyposażony jest w pozłacane wtyczki kompatybilne z urządzeniami iPhone, iPad, iPod oraz odtwarzaczami muzycznymi ZEN.

Jak zapewnia producent, dzięki funkcji redukcji szumów poziom zbędnych dźwięków został zredukowany o prawie 85 proc. Mikrofony wbudowane w muszlach słuchawki wykrywają odgłosy otoczenia i odbijają je, wykorzystując przeciwne fale dźwiękowe i skutecznie tłumiąc odgłosy otoczenia. Dodatkowo precyzyjnie dostrojone czterdziestomilimetrowe przetworniki neodymowe mają zapewnić doskonałą jakość odtwarzanej muzyki lub innej rozrywki. Słuchawki można także użytkować po wyczerpaniu baterii.

Sugerowane cena detaliczna brutto wynosi 449 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto