A A A

Creative Iroar Go – najmniejszy na świecie głośnik z 5 przetwornikami

23 listopada 2016, 10:00
Miniaturyzacja obejmuje wszystkie dziedziny naszego życia, do tej pory im mniejszy głośnik tym słabszy dźwięk, ale inżynierowie Creative poradzili sobie świetnie z tą zależnością i stworzyli urządzenie o zaskakujących parametrach w porównaniu z obecnymi standardami rynkowymi.
Creative Iroar Go – najmniejszy na świecie głośnik z 5 przetwornikami

Creative Iroar Go to zaawansowany i odporny na zachlapania, przenośny głośnik Bluetooth z technologią SuperWide. Podobnie jak w większych modelach, iRoar Go umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku i oferuje wiele dodatkowych funkcji - odtwarzacz plików MP3/FLAC, dyktafon, zestaw głośnomówiący Bluetooth, zewnętrzna karta dźwiękowa USB Sound Blaster i powerbank.

Producent zapewnia, że głośnik iRoar Go ma wszystkie zalety rodziny produktów Roar, w tym konstrukcję wykorzystującą 5 przetworników i system dwóch wzmacniaczy optymalnie rozmieszczonych w najmniejszej z dostępnych obudowie akustycznej bez wpływu na uznaną przez profesjonalistów charakterystykę dźwięku.

Ponadto urządzenie zyskało uznanie dzięki przemyślanej konstrukcji, która zdobyła nagrodę Red Dot Award 2016. Prosty w obsłudze interfejs użytkownika, trwałe materiały i klasa wodoodporności IPX6 sprawiają, że Iroar Go może stać się punktem odniesienia dla wielu innych produktów.

Cena: 879 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Microsoft: promocja dla piratów
7 grudnia 2021
Koncern z Redmond proponuje nawet 50 proc. rabatu na subskrypcję pakietu Microsoft 365 osobom, które zrezygnują z używania nielegalnych wersji...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto