A A A

Creative Sound Blaster AE-9 – innowacyjny dźwięk w komputerach

3 stycznia 2019, 13:30
Creative Technology zaprezentował najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie wewnętrzny DAC z kartą dźwiękową – Sound Blaster AE-9.
Creative Sound Blaster AE-9 – innowacyjny dźwięk w komputerach

Sound Blaster AE-9 wykorzystuje komponenty audiofilskie, takie jak najwyższej klasy referencyjny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9038 SABER, który zapewnia DNR (odstęp sygnał-szum) o wartości 129 dB, 32-bitowe 384-kHz PCM i DSD64 z opcją bezstratnego dźwięku. Wykorzystuje również Xamp, który jest specjalnie zaprojektowanym, w pełni dyskretnym wzmacniaczem słuchawkowym firmy Creative, zaprojektowanym w technologii push-pull.

Dodatkowo karta łączy najbardziej zaawansowaną wersję efektów dźwiękowych Sound Blaster z doskonałymi komponentami, takimi jak przetwornik ESS 9038, kondensatory Nichicon Fine-Gold, kondensatory WIMA i wymienne wzmacniacze operacyjne.

Na uwagę zasługuje także całkowicie nowy moduł sterowania dźwiękiem, który mieści wyświetlacz do bezpośredniej regulacji głośności, wraz z przełącznikiem słuchawkowym obsługującym różne rodzaje impedancji i wielofunkcyjne wejście mikrofonowe XLR i TRS.

Funkcje i komponenty

- Dźwięk najwyższej jakości

- Przetwarzanie Sound Blaster

- Wielokrotnie nagradzany wzmacniacz słuchawek

- Całkowicie nowy moduł sterowania audio (ACM)

- Usprawniony interfejs oprogramowania

Ceny i dostępność

Creative Sound Blaster AE-9 jest dostępny na stronie producenta w cenie 299 USD.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto