A A A

Creative Sound Blaster AE-9 – innowacyjny dźwięk w komputerach

3 stycznia 2019, 13:30
Creative Technology zaprezentował najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie wewnętrzny DAC z kartą dźwiękową – Sound Blaster AE-9.
Creative Sound Blaster AE-9 – innowacyjny dźwięk w komputerach

Sound Blaster AE-9 wykorzystuje komponenty audiofilskie, takie jak najwyższej klasy referencyjny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9038 SABER, który zapewnia DNR (odstęp sygnał-szum) o wartości 129 dB, 32-bitowe 384-kHz PCM i DSD64 z opcją bezstratnego dźwięku. Wykorzystuje również Xamp, który jest specjalnie zaprojektowanym, w pełni dyskretnym wzmacniaczem słuchawkowym firmy Creative, zaprojektowanym w technologii push-pull.

Dodatkowo karta łączy najbardziej zaawansowaną wersję efektów dźwiękowych Sound Blaster z doskonałymi komponentami, takimi jak przetwornik ESS 9038, kondensatory Nichicon Fine-Gold, kondensatory WIMA i wymienne wzmacniacze operacyjne.

Na uwagę zasługuje także całkowicie nowy moduł sterowania dźwiękiem, który mieści wyświetlacz do bezpośredniej regulacji głośności, wraz z przełącznikiem słuchawkowym obsługującym różne rodzaje impedancji i wielofunkcyjne wejście mikrofonowe XLR i TRS.

Funkcje i komponenty

- Dźwięk najwyższej jakości

- Przetwarzanie Sound Blaster

- Wielokrotnie nagradzany wzmacniacz słuchawek

- Całkowicie nowy moduł sterowania audio (ACM)

- Usprawniony interfejs oprogramowania

Ceny i dostępność

Creative Sound Blaster AE-9 jest dostępny na stronie producenta w cenie 299 USD.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościKolekcjonerskie NFT dla kinomanów
29 listopada 2021
Dystrybutor filmów AMC Networks oraz firma Sony Pictures zaoferują niewymienialne tokeny uczestnikom programu lojalnościowego.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto