A A A

Creative Sound Blaster Tactic3D Omega

11 października 2011, 10:44
Creative Sound Blaster Tactic3D Omega

Firma Creative Technology Ltd. wprowadziła bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy Sound Blaster Tactic3D Omega.

Sound Blaster Tactic3D Omega to zestaw słuchawkowy, kompatybilny z konsolą Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerem PC lub Mac. Urządzenie zostało wyposażone w mikrofon z układem redukcji szumów pozwalający na prowadzenie rozmów w wysokiej jakości. Kiedy mikrofon nie jest potrzebny, można go łatwo odłączyć. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu zarówno posiadacze PC, jak i Mac będą cieszyć się technologią dźwięku THX TruStudio Pro, dopasowując ustawienia dźwięku oraz profile do swoich potrzeb.

Sound Blaster Tactic3D Omega to transmisja dźwięku o wyjątkowo niskim opóźnieniu w bezprzewodowej technologii wąskopasmowej bez kompresji - dzięki temu zakłócenia są w znacznym stopniu eliminowane. Połączenie bezprzewodowej technologii Creative i zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster Tactic3D Omega sprawia, że zestaw nie wymaga żadnych dodatkowych elementów do bezprzewodowej współpracy z konsolami do gier. Zestaw wyposażony jest w regulator głośności, wyłącznik i układ sterowania połączeniem, co sprawia, że jakiekolwiek dodatkowe elementy nie są już konieczne.

Zestaw jest już dostępny w cenie 799 PLN.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto