A A A

Creative Sound BlasterX H5 – zestaw słuchawkowy dla gracza

23 marca 2016, 12:00
Marka Creative zaprezentowała Sound BlasterX H5 – słuchawki zaprojektowane z myślą o graczach. Produkt wyróżnia się komfortem i odpornością na uszkodzenia podczas długiego korzystania.
Creative Sound BlasterX H5 – zestaw słuchawkowy dla gracza

W sieci znajdziemy wiele wpisów na temat słuchawek do gry, które można zaadoptować do słuchania muzyki. Creative Sound BlasterX H5 eliminuje tego typu kombinowanie. Zestaw jest fabrycznie przygotowany do wielogodzinnego grania oraz słuchania muzyki, bez uszczerbku na jakości. Sound BlasterX H5 jest wyposażony w duże i efektywne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm o pełnym paśmie przenoszenia. Parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H5 należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń.

Kiedy mija kolejna godzina przed komputerem, każdy element sprzyjający komfortowi jest na wagę złota, niczym strategia podczas rozgrywek. Sound BlasterX H5 to doskonałe połączenie miękkiego w dotyku plastiku, gąbki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry ekologicznej. Wszystkie te elementy to udane uzupełnienie metalowych części konstrukcji. Sound BlasterX H5 jest bardzo wygodny i ergonomiczny, ma elastyczny i jednoczęściowy pałąk. Podczas projektowania słuchawek, specjaliści Creative zadbali o poczucie najwyższej wygody, również dla tych którzy są zmuszeni do noszenia okularów. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, filtruje dźwięk otoczenia, dlatego głos jest wyraźny nawet w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu.

Po zakończeniu gry, można odłączyć mikrofon i korzystać ze słuchawek, słuchając swojej ulubionej muzyki. Nie wymaga to czytania instrukcji, ponieważ zestaw jest bardzo intuicyjny w korzystaniu i dostosowuje się do naszych potrzeb. Korzystając z pilota na kablu, można łatwo i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności, a nawet połączeniami głosowymi. W każdym momencie, możemy przełączyć się na rozmowę telefoniczną.

Zestaw może być używany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, jak np.: smartfony, iPhone i iPad, a po powrocie do domu możemy go podłączyć na przykład do PlayStation 4.

Cena: 549 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto