A A A

Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition – słuchawki w nowej odsłonie

11 lutego 2017, 14:00
Sound BlasterX H7 Tournament Edition to słuchawki będące kontynuacją poprzedniej serii w lepszym wydaniu, utrzymując ten sam komfort użytkowania i lepsze parametry dźwięku.
Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition – słuchawki w nowej odsłonie

Sound BlasterX H7 Tournament Edition wyposażone zostały w ulepszone przetworniki 50mm FullSpectrum o lepszej dynamice i czułości, dając bardziej szczegółowy dźwięk o większym spektrum. Odłączany mikrofon został przeprojektowany i ulepszony w celu zwiększenia czułości, lepszej redukcji szumów, nawet w głośnym otoczeniu gier. Wprowadzono nowe płyty na obudowie słuchawek ze szczotkowanego metalu z czarnym wykończeniem i srebrnym szlifem dookoła. Na płytach czerwony, podświetlany znak X, świecący po podłączeniu przez USB. Dodatkowo czerwone kable połączeniowe, czerwona wyściółka wewnątrz muszli słuchawek i duże oznaczenia L i R sprawiają, że zestaw słuchawkowy jest bardzo łatwy w obsłudze.

Jest to pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy zaprojektowany do współpracy z mocno zróżnicowanymi grami. H7 TE posiada podwójny system podłączania sygnału. W trybie USB, użytkownik może zaprogramować swój zestaw słuchawkowy w profesjonalnej aplikacji X-Plus, która oferuje specjalnie dostrojone profile audio przeznaczone dla wielu popularnych konkurencyjnych ze sobą gier, takich jak „Overwatch", „Counter-Strike: Global Offensive" and „DotA 2" z dopasowaniem do różnych wersji i mutacji , wszystko aby ułatwić rozgrywki. Ustawienia dźwięku w X-Plus mogą być zapisane w pamięci słuchawek a następnie odtwarzane podczas turniejów bez konieczności instalacji oprogramowania na miejscu. Po podłączeniu przez USB, użytkownicy mogą również zdecydować się na korzystanie z oprogramowania PC Engine BlasterX Acoustic, aby w pełni dostosować swój dźwięk do oczekiwań i poprawić jego przestrzeń wykorzystując 7.1 Surround. W trybie analogowym H7 TE oferuje dynamiczny profil dźwięku o zrównoważonych proporcjach tonów wysokich, średnich i niskich, dając bardzo naturalną barwę i rozdzielczość.

Sound BlasterX H7 to słuchawki dla wymagających graczy, które są trwałe, wygodne i oferują najlepszą jakość dźwięku dzięki konwerterowi DAC USB z audio w jakości 24 bity/96 kHz.

Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro to zestaw w pełni konfigurowalnych technologii przetwarzania dźwięku opracowanych i dostosowanych specjalnie z myślą o słuchawkach Sound BlasterX H7, by zapewnić nową jakość i precyzję dźwięku, które pomogą zdobyć przewagę podczas gry. Oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro obsługuje technologię Scout Mode, która pozwala usłyszeć i wykryć przeciwnika, zanim znajdzie się w zasięgu wzroku.

Lekkie i trwałe rozwiązanie

Dzięki wytrzymałym elementom z wzmocnionego aluminium słuchawki H7 Tournament Edition są bardzo lekkie. Są również tak wytrzymałe, że z łatwością sprostają trudom codziennego użytkowania.

Ceny i dostępność

Sound BlasterX H7 Tournament Edition będą dostępne na polskim rynku w cenie 559 zł jeszcze w lutym 2017.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto