A A A

Cyberpunk 2077 usunięty z PlayStation Store

18 grudnia 2020, 08:50
Sony zwraca pieniądze nabywcom gry w wersji na konsole.
Cyberpunk 2077 usunięty z PlayStation Store

Za dużo błędów

Koncern Sony zdecydował się usunąć grę Cyberpunk 2077 ze sklepu z oprogramowaniem na konsole i zwrócić pieniądze wszystkim nabywcom, którzy tego zażądają.

 

Poczekaj na poprawki

Cyberpunk 2077, okazał się równocześnie jedną z najbardziej oczekiwanych, jak i krytykowanych gier, które pojawiły się w bieżącym roku. Firma CD Projekt nie zdążyła wydać jej w planowanym początkowo terminie, a gdy ostatecznie Cyberpunk trafił do sklepów okazało się, że konsolowa wersja gry jest pełna błędów, nie działa płynnie, a grafika w wielu miejscach wygląda tak, jakby oprogramowanie przygotowano dla urządzeń o dwie generacje wcześniejszych.

CD Projekt pracuje obecnie nad poprawkami do Cyberpunka, zaś firma Sony opublikowała komunikat, że wszyscy, którzy nabyli grę na platformie PlayStation Store, otrzymają pełny zwrot kosztów – o ile tego zażądają wypełniając odpowiedni formularz po zalogowaniu się na koncie PlayStation.

fot. CD Projekt RED


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto