A A A

Cybersport Games Festival już w tym tygodniu

29 września 2010, 10:16
Cybersport Games Festival już w tym tygodniu

Od 1 do 3 października w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Hotelu Centrum w Łodzi odbędzie się jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez sportów elektronicznych w Polsce - Cybersport Games Festival zorganizowana w ramach projektu Cyberarena 36i6.

Na miłośników sportów elektronicznych czeka niesamowite widowisko z udziałem najlepszych graczy w kraju, a także emocjonująca wirtualna zabawa przygotowana na najbardziej popularnych platformach growych na świecie, zarówno na komputery PC, jak i konsole, w tym m.in. Counter-Strike 1.6, Call Of Duty 4: Modern Warfare, FIFA11, Halo Reach, Colin McRae: DiRT 2 czy też Guitar Hero.

Cala impreza została podzielona na kilka obszarów – strefa finałów Ligi Cybersport na platformach Counter-Strike 1.6 i Quake Live, strefa FunZone z otwartymi turniejami dla publiczności w najpopularniejsze gry sieciowe na komputerach PC i konsolach Xbox360 oraz strefa Lenovo z pokazami nowoczesnego sprzętu dla graczy oraz finałem turnieju FIFA10 rozgrywanego w ramach akcji „tydzień z firmą Lenovo”. Przez trzy dni widzowie będą mogli podziwiać zmagania najlepszych graczy rywalizujących na profesjonalnie przygotowanej scenie, a także wziąć udział w dedykowanych specjalnie dla nich rozgrywkach, w których do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe.

W finałowym starciu zawodników Ligi Cybersport udział weźmie czternaście pięcioosobowych zespołów Counter-Strike 1.6 oraz ośmiu zawodników gry Quake Live. Przez cały czas trwania imprezy będą oni walczyć o tytuł Oficjalnego Ligowego Mistrza Polski oraz o cenne nagrody pieniężne i rzeczowe. Najciekawsze spotkania będzie można śledzić na miejscu oraz przez Internet za pośrednictwem internetowej telewizji CyberTV 36i6.

Więcej szczegółowych informacji odnośnie imprezy Cybersport Games Festival Łódź 2010 znaleźć można na stronie www.cybersport.pl.

Foto: stock.xchng / mzacha


PC Format
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto