A A A

Cyfrowy Polsat próbuje sił w komórkach

26 czerwca 2008, 22:27
Cyfrowy Polsat próbuje sił w komórkach

W poniedziałek wystartuje kolejny operator wirtualny. Tym razem do świadczenia usług telefonicznych wykorzystana została marka jednej z platform satelitarnych – Cyfrowego Polsatu.
Działająca w oparciu o infrastrukturę Polskiej Telefonii Cyfrowej sieć zaoferuje swoim klientom połączenia z naliczaniem sekundowym, płatne 59 groszy za minutę do wszystkich sieci. SMS będzie kosztował 20, a MMS 50 groszy. Nie zapomniano także o transmisji danych – za każde wysłane lub odebrane 100 kB trzeba będzie zapłacić 40 gr. Operator zaproponuje swoim klientom cztery rodzaje doładowań – za 10 zł przedłużające ważność środków o 14 dni, za 25 zł - o 30 dni, za 50 zł – o 90 dni, a za 100 zł – o 180 dni.

Co ciekawe, do wykonywania połączeń nie będą potrzebne regularne doładowania, co miesiąc użytkownik otrzyma 15 krótkich rozmów za darmo. Startery – o wartości 7 lub 25 zł – i karty pre-paid dostępne będą początkowo w 10 tys. punktów sprzedaży.

Źródło: Cyfrowy Polsat


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto