A A A

Cygnett FlexiView postaw iPada do pionu

26 marca 2012, 10:45
Cygnett FlexiView  postaw iPada do pionu

Marka Cygnett prezentuje regulowaną podstawkę pod iPada – FlexiView, która umożliwia ustawienie tabletu w dowolnej pozycji.

Podstawka umożliwia ustawienie iPada w trzech różnych pozycjach w zależności od wykorzystywanych funkcji, pozwalając wygodnie pisać na wirtualnej klawiaturze, czytać czy oglądać filmy.

Według zapewnień producenta, podstawka gwarantuje także bezpieczeństwo, gdyż dzięki warstwie gumy ściśle przylega do powierzchni tabletu i zapobiega ześlizgnięciu się urządzenia podczas pisania czy dotykowej nawigacji.

Ciekawym uzupełnieniem funkcjonalności FlexiView może być bezprzewodowa klawiatura Cygnett KeyPad, która razem z podstawką pozwala w jednej chwili przemienić iPada w stacjonarne stanowisko pracy, by po jakimś czasie znów cieszyć się z jego mobilności.

Cena: 90 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto