A A A

Czesio nawiguje w AutoMapie

26 lutego 2009, 14:53
Bohaterowie z kreskówki Włatcy Móch robią się coraz popularniejsi. Ostatnio pisaliśmy o serii pamięci przenośnych w kształcie postaci z bajki. Teraz mamy Czesia, który rozpoczął przygodę z popularną nawigacją SYNGIO i AutoMapą. Posłuchaj jak to brzmi! :) (plik demonstracyjny do pobrania).
Czesio nawiguje w AutoMapie
Chodzi oczywiście o charakterystyczny głos bohatera, który teraz obok innych dostępnych lektorów może prowadzić i udzielać wskazówek użytkownikom AutoMapy. Pomysł może się podobać, gdyż teksty są opatrzone sporą dawką humoru i tak np. "Czesio szuka satelitków... wymyślam drogę, na rondzie ... strzałeczka prosto, uwaga, misiaczki na drodze". Całość brzmi dość zabawnie, tym bardziej że Czesio zawodzi, śmieje się, ostrzega i woła, kiedy mu się zachce...do toalety.
Plik demonstracyjny z głosem bohatera możesz pobrać, klikając ten odnośnik (MP3). Głos Czesia nawiguje wyłącznie w limitowanej serii SYNGIO Beta z oprogramowaniem AutoMapa. Dodatkowo do zestawu dołączono eleganckie etui.

Źródło: 4Active

Paweł Bijata
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto