A A A

Czesio nawiguje w AutoMapie

26 lutego 2009, 14:53
Bohaterowie z kreskówki Włatcy Móch robią się coraz popularniejsi. Ostatnio pisaliśmy o serii pamięci przenośnych w kształcie postaci z bajki. Teraz mamy Czesia, który rozpoczął przygodę z popularną nawigacją SYNGIO i AutoMapą. Posłuchaj jak to brzmi! :) (plik demonstracyjny do pobrania).
Czesio nawiguje w AutoMapie
Chodzi oczywiście o charakterystyczny głos bohatera, który teraz obok innych dostępnych lektorów może prowadzić i udzielać wskazówek użytkownikom AutoMapy. Pomysł może się podobać, gdyż teksty są opatrzone sporą dawką humoru i tak np. "Czesio szuka satelitków... wymyślam drogę, na rondzie ... strzałeczka prosto, uwaga, misiaczki na drodze". Całość brzmi dość zabawnie, tym bardziej że Czesio zawodzi, śmieje się, ostrzega i woła, kiedy mu się zachce...do toalety.
Plik demonstracyjny z głosem bohatera możesz pobrać, klikając ten odnośnik (MP3). Głos Czesia nawiguje wyłącznie w limitowanej serii SYNGIO Beta z oprogramowaniem AutoMapa. Dodatkowo do zestawu dołączono eleganckie etui.

Źródło: 4Active

Paweł Bijata
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Co planują twórcy Snapchata?
18 września 2019
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto