A A A

Człowiek-nietoperz ofiarą piratów

20 listopada 2008, 11:15
Najnowsza odsłona przygód Batmana zatytułowana "Mroczny rycerz" to nie tylko hit kasowy, ale także przebój na forach torrentowych oraz w innych sieciach P2P.
Człowiek-nietoperz ofiarą piratów

Na legalnym rynku film zarobił już ponad miliard dolarów – w tym pierwsze 400 milionów w ciągu 18 dni od premiery. Mniej niż siedem dni zabrało natomiast piratom pobranie filmu z sieci przeszło milion razy. Statystyka obejmuje downloady filmu w jakości DVDrip, R5 rip oraz gorszej wersji screener. Daje to Mrocznemu Rycerzowi szanse na miano najczęściej piraconego filmu miesiąca, a nawet roku.

Wielkie pobieranie rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu, gdy na amerykańskim rynku ukazało się DVD z filmem. Oczywiście w sieci było dostępne jeszcze w dniu premiery. Konkurenci Batmana w walce o niechlubny tytuł to filmy "Transformers", "Iron Man" oraz "The Incredible Hulk" – jak widać, dominuje tematyka komiksowa.

Źródło: TorrentFreak


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto