A A A

Czy Książe jednak przybędzie?

19 grudnia 2007, 15:55
Czy Książe jednak przybędzie?

Z szybkością błyskawicy rozeszła się w internecie informacja o publikacji filmiku z gry Duke Nukem Forever – najdłużej powstającej produkcji w historii przemysłu gier komputerowych. Trailer ma trafić do sieci jeszcze dziś około godziny 19-tej polskiego czasu.
Jak powiedział George Broussard, właściciel tworzącego grę studia 3D Realms, filmik był pierwotnie prezentem gwiazdkowym dla pracowników firmy. Ale po entuzjastycznym przyjęciu po pokazie na spotkaniu świątecznym postanowiono zaprezentować go szerszej publiczności. Jednocześnie Broussard zaznaczył, aby fani Księcia nie wiązali z trailerem zbyt dużych oczekiwań.

Produkcja Duke Nukem Forever trwa już ponad 10 lat – od kwietnia 1997 roku. Przy czym słowo "trwa" nie do końca tu pasuje, bo do fanów niejednokrotnie docierały informacje o zarzuceniu całego projektu. Dzisiejsza premiera filmu z gry też nie oznacza, że tytuł w końcu się ukaże.

 

DNF
Screenshot pochodzący z zapowiadanego trailera

Źródło: The Inquirer


Maciej Płochocki PCF
Tagi: film, gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto