A A A

Czy system Windows 8 jest jak Vista?

11 marca 2013, 12:39
Czy system Windows 8 jest jak Vista?

Jeden z wysoko postawionych przedstawicieli firmy Samsung miał powiedzieć, że Windows 8, nowy system operacyjny Microsoft, stoi na tym samym poziomie, co Windows Vista.

- Według mnie Windows 8 nie jest systemem wiele lepszym od Windows Vista - powiedział Dong-Soo Jun, szef dywizji Samsunga zajmującej się pamięcią cyfrową, w wywiadzie z "The Korea Times".

To mocne słowa, ale jak słusznie zauważył serwis The Verge, Dong-Soo Jun może mieć na myśli ogólną kondycję rynku komputerowego, który kruczy się na rzecz urządzeń mobilnych. Windows 8 zatem, w jego rozumieniu, zapewne nie pomaga w zmianie tego trendu. Podobnie jak Vista nie przyczyniła się do znaczącego wzrostu sprzedaży komputerów.

Pod koniec grudnia serwis Bloomberg napisał, że prezes Fujitsu, Masami Yamamoto, miał powiedzieć, że słaba sprzedaż Windows 8 przyczyniła się do niższej niż zakładano sprzedaży komputerów Fujitsu.

Windows Vista przez wielu jest uważany za nieudany debiut systemu operacyjnego Microsoft.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościLinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto