A A A

Czytnik ONYX BOOX X60 z dostępem do e-księgarni Virtualo

5 grudnia 2011, 15:55
Czytnik ONYX BOOX X60 z dostępem do e-księgarni Virtualo

Onyx Boox X60 to nowy czytnik e-booków dostępny w wirtualnej księgarni Virtualo. Partnerem logistycznym akcji jest firma Artatech, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Onyx w Polsce. W najbliższym czasie z poziomu czytnika będzie można dokonywać zakupów w księgarni Virtualo.

Przed Świętami Virtualo postanowiło zaoferować swoim Klientom czytnik Onyx Boox X60 w promocyjnej cenie 769 zł z 23-procentowym rabatem (cena katalogowa wynosi 999 zł). Kupując czytnik w świątecznej promocji od 01.12.2011 do 31.12.2011 każdy klient na start otrzyma pakiet TOP 10 klasycznych tytułów oraz 10 proc. dodatkowego rabatu na wszystkie e-booki na Virtualo.pl do 31.03.2012.

Wkrótce na czytniku będzie dostępny również sklep, za pośrednictwem którego, po podłączeniu się do sieci bezprzewodowej, będzie można bezpośrednio z poziomu aplikacji dokonać zakupu w księgarni Virtualo.pl. Kupowanie e-booków i audiobooków będzie w ten sposób z pewnością o wiele szybsze i wygodniejsze.

Charakterystyczną cechą X360 jest ekran oparty o technologię papieru elektronicznego - sześciocalowy panel dotykowy ma 8 odcieni szarości. Urządzenie może pomieścić od kilku do kilkunastu tysięcy e-booków i audiobooków. Czytnik daje możliwość nie tylko czytania publikacji w niemal wszystkich dostępnych obecnie formatach (PDF, EPUB, MOBI - bez DRM, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX i TXT), ale także tworzenia własnych zakładek, „odręcznych” notatek na marginesach e-książek oraz szybkiego wyszukiwania słów kluczowych w podręcznej bibliotece.

Urządzenie ma zintegrowaną funkcję „czytania na głos” oraz możliwość łączenia się z internetem poprzez WiFi. Więcej informacji na temat czytnika można znaleźć w księgarni Virtualo.pl.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto