A A A

Czytnik RSS-ów od Google razem z tłumaczeniem

12 listopada 2008, 16:20
Czytnik RSS-ów od Google razem z tłumaczeniem

Google przyzwyczaił nas już, że przynajmniej raz w tygodniu prezentuje nową funkcję jednej ze swoich webaplikacji. Tym razem aktualizacji został poddany Google Reader, czytnik wiadomości z kanałów RSS.

Nad nową funkcją pracował nie tylko zespół zajmujący się rozwijaniem Readera, ale także grupa z Google Translate, odpowiadająca za budowanie serwisu tłumaczącego. Efektem tej kooperacji jest funkcja tłumaczenia, która została zaimplementowana w Google Readerze. Dzięki niej każdy z kanałów może być automatycznie przetłumaczony na język, jaki mamy ustawiony w webaplikacji, w tym np. polski. Mimo tego, że tłumaczenie nie jest idealne, to może pomóc internautom mniej znającym wybrany język.

Źródło: Google Reader Blog


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto