A A A

Czytnik e-booków PER3562B od Prestigio

6 października 2011, 12:39
Czytnik e-booków PER3562B od Prestigio

Marka Prestigio przedstawiła nowy, poręczny i lekki czytnik e-booków PER3562B.

Nowy czytnik Prestigio PER3562B oferuje czytelny 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x600 oraz posiada wbudowaną pamięć o pojemności 2GB. Istnieje także możliwość zainstalowania zewnętrznej karty pamięci o pojemności aż do 32GB. Dobrej jakości bateria zapewnia z kolei wydajność i umożliwia korzystanie ze sprzętu przez długi czas bez konieczności ładowania. Opcjonalnie czytnik można doposażyć w funkcje Wi-Fi lub dodatkowe głośniki, natomiast każdy zestaw zaopatrzony jest w słuchawki. Łączność z urządzeniami peryferyjnymi następuje przy pomocy złącza Mini USB 2.0 High Speed.

Najważniejsza właściwość e-readera to kompatybilność z oprogramowaniem Adobe Digital Editions, które pozwala na odczytanie wszystkich formatów plików chronionych prawami autorskimi. Wystarczy jednorazowa, bezpłatna rejestracja, aby w legalny sposób dezaktywować system ochrony plików Adobe DRM. Poza tym czytnik posiada wbudowany odtwarzacz muzyczny obsługujący format mp3, a także możliwość pracy z grafikami zapisanymi w JPEG, PNG, BMP, TIFF oraz GIF.

Czytnik PER3562B dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub białej. Cena: 799 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto