A A A

DKMS zaprasza na majówkowy stream charytatywny

29 kwietnia 2021, 12:30
Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie pacjentów z nowotworami krwi.
DKMS zaprasza na majówkowy stream charytatywny

Stream charytatywny

Fundacja DKMS zajmuje się wsparciem terapii pacjentów cierpiących na nowotwory krwi. Jej celem jest edukacja społeczna, szerzenie idei dawstwa szpiku, a także pomoc pacjentom w znalezieniu komórek macierzystych. Na rzecz wsparcia tych celów, fundacja organizuje wraz z agencją Fantasyexpo i Nvidią stream charytatywny. Akcja ma na celu także aktywizację osób głuchych i głuchoniemych w świecie gamingu.

 

Wiele godzin rozrywki

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29–30 kwietnia. Będzie to dwudniowy stream pod hasłem „Rozgrzewka przed majówką”. Do inicjatywy przyłączyli się popularni streamerzy tacy jak: miniuwa, Admiros, Demonidias, Hipnozaa, SirMisiek, HighStyled, Niklaus, Kaftann, Kromka, Spiralus oraz AniaAnia.

29 kwietnia odbędzie się siedem dwugodzinnych streamów, pierwszy z nich rusza o godzinie 12. Dzień później czekają cztery kolejne, pierwszy rozpocznie się o godzinie 16. Podczas wszystkich transmisji prowadzona będzie zbiórka na cele charytatywne. Środki zostaną przeznaczone głównie na działania statutowe organizacji, czyli badanie i rejestrację potencjalnych dawców szpiku. To koszt 180 zł na osobę.

fot. DKMS/Fantasyexpo


Krzysztof Kempski
Tagi: gry, streaming
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto