A A A

D.Va w Heroes of the Storm

22 maja 2017, 12:00
Ostatnia aktualizacja Heroes of the Storm wprowadziła do Nexusa zupełnie nową bohaterkę – do walki dołączyła bohaterka Overwatch, D.Va!
D.Va w Heroes of the Storm

Hana „D.Va" Song jest utytułowaną gwiazdą e-sportu i bożyszczem tłumów na całym świecie, która walczy w szeregach elitarnej południowokoreańskiej jednostki MEKA, broniąc swojej ojczyzny. Jej zdolności to:

- Tryb Mecha/Tryb Pilota - podczas walki D.Va pilotuje swojego MEKA. Gdy jej mech zostanie zniszczony, D.Va katapultuje się i kontynuuje walkę pieszo w Trybie Pilota.

- Wezwanie Mecha - D.Va wzywa nowego mecha i przechodzi w Tryb Mecha. Ataki podstawowe w Trybie Pilota skracają czas odnowienia tej zdolności.

- Matryca Obronna - w Trybie Mecha D.Va może podtrzymać w wybranym kierunku pole obronne, które zmniejsza obrażenia zadawane przez wrogich bohaterów na obszarze jego działania.

- Samozniszczenie - D.Va katapultuje się z mecha i ustawia tryb autodestrukcji, który zadaje od średnich do ogromnych obrażeń na dużym obszarze.

D.Va dołączyła do grona bohaterów Heroes of the Storm 17 maja.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto