A A A

Darmowa nawigacja GPS na Wszystkich Świętych

28 października 2010, 10:55
Darmowa nawigacja GPS na Wszystkich Świętych

W dniach od 29 października do 2 listopada NaviExpert, dostawca nawigacji osobistej do telefonów komórkowych, wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji.

Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji. Nawigację będzie można pobrać ze strony internetowej NaviExpert.

W okresie Dnia Wszystkich Świętych kierowcy stają przed koniecznością dotarcia do kilkunastu miejsc w bardzo krótkim czasie. Stąd potrzeba posiadania nawigacji, która będzie w stanie profesjonalnie doprowadzić do wyznaczonego celu. Dzięki rozkodowaniu dostępu do nawigacji NaviExpert posiadacze aplikacji będą mogli dotrzeć do wyznaczonego przez nich miejsca samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy pieszo.

„Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się do jej użyteczności” - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Aplikacja będzie odkodowana od piątku 29 października od godziny 9:00 do wtorku, 2 listopada, do godziny 12.00. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/.

Foto: stock.xchng / bzyk1975


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTelewizor co 15 sekund
19 lutego 2019
W zeszłym roku połowę kupionych w Polsce telewizorów Samsung stanowiły modele Smart TV w rozdzielczości UHD (4K).

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto