A A A

Darmowy Weekend For Honor

27 kwietnia 2018, 07:30
Firma Ubisoft ogłosiła, że w dniach 3-6 maja For Honor będzie dostępne bezpłatnie, na konsolach obecnej generacji oraz Windows PC.
Darmowy Weekend For Honor

Bezpłatny weekend to dobra okazja dla nowych i powracających graczy, aby wkroczyć na pole bitwy. Dzięki pięciu sezonom pełnym nowej zawartości i ostatnio wdrożonym dedykowanym serwerom, gracze będą mogli poznać najbardziej stabilną i zbalansowaną wersję For Honor.

Zespół For Honor przywróci także program szkoleniowy dla wojowników, inicjatywę, która nagradza obecnych i nowych graczy za współpracę w trakcie weekendu. Doświadczeni wojownicy, którzy zaliczą pięć starć w grupie z graczami bezpłatnego weekendu (którzy nie posiadają gry), otrzymają dwa tygodnie zmodyfikowanego statusu czempiona, wartego 8000 sztuk stali, który gwarantuje jeszcze więcej premii PD dla graczy oraz ich drużyny, a także więcej łupów po zakończeniu starcia.

Gracze, którzy zechcą kontynuować zabawę na polu bitwy, do 15 maja mogą skorzystać z rabatów nawet do 75% na For Honor we wszystkich sklepach cyfrowych oraz zachować swoje postępy z bezpłatnego weekendu.

Wyprodukowane przez Ubisoft Montreal, przy współpracy innych studiów Ubisoft, For Honor zawiera kampanię i tryby dla wielu osób. Gracze wcielają się w wojowników z trzech wielkich frakcji - dzielnych rycerzy, brutalnych wikingów i zabójczych samurajów - aby walczyć na śmierć i życie w dynamicznych i realistycznych starciach na polach bitew. Innowacyjny system walki The Art of Battle daje graczom kontrolę nad wojownikami, pozwala im używać ich unikatowych zdolności i wykorzystać styl każdego bohatera, aby zgładzić wszystkich wrogów, stojących im na drodze.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Cyberatak na Donalda Trumpa
22 maja 2019
Jak donosi CNN prezydent USA padł ofiarą cyberprzestępców. Przedmiotem ataku okazały się… wyniki Donalda Trumpa w golfa. Hakerzy...

Godnie i z Honorem!
21 maja 2019
Byliśmy w Londynie na światowej premierze smartfonów Honor 20, 20 Lite i 20 PRO. Konfiguracje zaskakują.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto