A A A

Darmowy bilet na targi CeBIT!

9 lutego 2010, 11:35
Darmowy bilet na targi CeBIT!

Tak jak w ubiegłym roku, dla czytelników PC Formatu mamy 2500 darmowych, jednodniowych biletów na targi CeBIT – jedne z największych targów teleinformatycznych na świecie. Odbywają się w Hanowerze. W tym roku trwają od 2 do 6 marca.

Aby móc skorzystać z biletu, musisz wejść na stronę znajdującą się pod adresem www.cebit.de/promo2010.html?ez5d7 i zarejestrować się – klikasz link Request eTicket i na następnej stronie Create new profile, a potem wypełniasz prosty formularz i klikasz przycisk Register. Na kolejnej stronie pojawi się kod twojego biletu. Klikasz przycisk obok i koniec. Po kilku minutach na podany w formularzu adres e-mail dostaniesz jeden spersonalizowany bilet w pliku PDF.

 

Musisz wydrukować go na kartce A4 w całości i pokazać przy wejściu na targi (na ilustracji widzisz tylko górną część PDF-u). Bilet uprawnia też do darmowego korzystania z komunikacji miejskiej na terenie Hanoweru w dniu odwiedzin targów – datę należy wpisać na bilecie.


PC Format
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto