A A A

Dedykowane tabletom nowości od Logitech

16 września 2011, 08:39
Dedykowane tabletom nowości od Logitech

Logitech prezentuje dwie nowości z linii akcesoriów dedykowanych tabletom.

Logitech Fold-Up Keyboard to pełnowymiarowa składana klawiatura łącząca się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth. Aby rozpocząć pisanie wystarczy rozłożyć urządzenie, które od razu jest gotowe do pracy. Po zakończeniu wprowadzania tekstu złożona klawiatura automatycznie się wyłączy, dzięki czemu oszczędzamy baterię. Logitech Fold-Up Keyboard chowa się bezpiecznie pod iPadem, natomiast po otwarciu podtrzymuje tablet pod idealnym kątem do pisania. Klawiatura ładuje się poprzez USB, więc nie trzeba się martwić o wymianę baterii.

Logitech Joystick dla iPada jest pomocnym urządzeniem dla wszystkich fanów tabletowych gier. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby obsługiwanie go kciukiem było łatwe i wygodne. Nowość od Logitech sprawdza się we wszystkich grach z wirtualnym joystickiem lub d-padem. Produkt mocuje się do tabletu za pomocą przyssawek, a sprężynowa konstrukcja sprawia, że po każdym ruchu kontroler szybko wraca na swoje miejsce.

Zaprezentowane produkty będą dostępne na rynkach europejskich we wrześniu w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych Logitech Fold-Up Keyboard – 399,00 PLN, Logitech Joystick – 59,00 PLN. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto