A A A

Deezer dla posiadaczy konsoli Xbox 360

21 maja 2013, 11:03
Deezer dla posiadaczy konsoli Xbox 360

Popularny serwis streamingu muzycznego jest już dostępny dla użytkowników konsoli Xbox 360.

Oprócz 20 milionów piosenek i tysięcy tematycznych stacji radiowych - nowa aplikacja Deezer do konsoli Xbox Microsoft oferuje funkcje obsługi głosem i gestami - Kinect. Dzięki temu użytkownicy będą mogli poruszać się nie tylko w takt muzyki, ale też w celu przechodzenia po specjalnie zaprojektowanych ekranach. Każda konsola może łączyć się jednocześnie z trzema kontami Deezer. Fani Xboxa mogą teraz dzielić się ulubioną muzyką ze znajomymi za pośrednictwem konsoli do gier. Wszyscy żołnierze, pogromcy smoków i gwiazdy rocka znajdą tu coś ciekawego do posłuchania.

- Partnerstwo z Xboxem udostępnia dla 3 milionów fanów muzyki, korzystających już z naszych usług, kolejny sposób słuchania i dzielenia się najlepszymi piosenkami - powiedział Clement Cezard, dyrektor naczelny ds. rozwoju Deezer. Aplikację Deezer można pobrać już teraz - do korzystania z pełni funkcji wymagana jest subskrypcja Premium+ Deezer.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Claude
Claude
16 czerwca 2013, 23:41
SocAl napisał(a): sterowanie będzie przez kinekta czy tylko z padów? szczerze zainteresowało mnie to, chyba zaczyna się nowy rozdział w historii domowej rozrywki - konsole zaczynają wchłaniać usługi do tej pory utrzymywane w innych systemach. już nie tylko gry I filmy. Świetny krok deezera. Oby nie było drogie Nie będzie, ale już jest : ). Można spokojnie obsługiwać padem, bądź kinectem. Testowałem i nie znalazłem w bibliotece nic dla siebie wartego uwagi.
avatar
SocAl
16 czerwca 2013, 16:43
sterowanie będzie przez kinekta czy tylko z padów? szczerze zainteresowało mnie to, chyba zaczyna się nowy rozdział w historii domowej rozrywki - konsole zaczynają wchłaniać usługi do tej pory utrzymywane w innych systemach. już nie tylko gry I filmy. Świetny krok deezera. Oby nie było drogie
avatar
Nikos
24 maja 2013, 15:02
Kolejny raz zostawili w tyle konkurencje :) A pamiętam jeszcze czas jak wchodzili do Polski. Gratuluje.
avatar
Dramen
21 maja 2013, 15:57
Ściągnąłem przed chwilą i naprawdę świetna sprawa ! Można obsługiwać serwis głosem i kinectem oraz poruszać się w takt muzyki. Moim zdaniem doskonale sprawdzi się przede wszystkim na imprezach ;)
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto