A A A

Deezer dla posiadaczy konsoli Xbox 360

21 maja 2013, 11:03
Deezer dla posiadaczy konsoli Xbox 360

Popularny serwis streamingu muzycznego jest już dostępny dla użytkowników konsoli Xbox 360.

Oprócz 20 milionów piosenek i tysięcy tematycznych stacji radiowych - nowa aplikacja Deezer do konsoli Xbox Microsoft oferuje funkcje obsługi głosem i gestami - Kinect. Dzięki temu użytkownicy będą mogli poruszać się nie tylko w takt muzyki, ale też w celu przechodzenia po specjalnie zaprojektowanych ekranach. Każda konsola może łączyć się jednocześnie z trzema kontami Deezer. Fani Xboxa mogą teraz dzielić się ulubioną muzyką ze znajomymi za pośrednictwem konsoli do gier. Wszyscy żołnierze, pogromcy smoków i gwiazdy rocka znajdą tu coś ciekawego do posłuchania.

- Partnerstwo z Xboxem udostępnia dla 3 milionów fanów muzyki, korzystających już z naszych usług, kolejny sposób słuchania i dzielenia się najlepszymi piosenkami - powiedział Clement Cezard, dyrektor naczelny ds. rozwoju Deezer. Aplikację Deezer można pobrać już teraz - do korzystania z pełni funkcji wymagana jest subskrypcja Premium+ Deezer.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Claude
Claude
16 czerwca 2013, 23:41
SocAl napisał(a): sterowanie będzie przez kinekta czy tylko z padów? szczerze zainteresowało mnie to, chyba zaczyna się nowy rozdział w historii domowej rozrywki - konsole zaczynają wchłaniać usługi do tej pory utrzymywane w innych systemach. już nie tylko gry I filmy. Świetny krok deezera. Oby nie było drogie Nie będzie, ale już jest : ). Można spokojnie obsługiwać padem, bądź kinectem. Testowałem i nie znalazłem w bibliotece nic dla siebie wartego uwagi.
avatar
SocAl
16 czerwca 2013, 16:43
sterowanie będzie przez kinekta czy tylko z padów? szczerze zainteresowało mnie to, chyba zaczyna się nowy rozdział w historii domowej rozrywki - konsole zaczynają wchłaniać usługi do tej pory utrzymywane w innych systemach. już nie tylko gry I filmy. Świetny krok deezera. Oby nie było drogie
avatar
Nikos
24 maja 2013, 15:02
Kolejny raz zostawili w tyle konkurencje :) A pamiętam jeszcze czas jak wchodzili do Polski. Gratuluje.
avatar
Dramen
21 maja 2013, 15:57
Ściągnąłem przed chwilą i naprawdę świetna sprawa ! Można obsługiwać serwis głosem i kinectem oraz poruszać się w takt muzyki. Moim zdaniem doskonale sprawdzi się przede wszystkim na imprezach ;)
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto