A A A

Dell Inspiron M5110 z najnowszym procesorem AMD

14 września 2011, 13:01
Dell Inspiron M5110 z najnowszym procesorem AMD

Dell zaprezentował nowego, opartego o procesor AMD, notebooka Inspiron M5110.

Najnowszy model uzupełnia szybko powiększająca się rodzinę produktów, które pozwalają zajmować się codziennymi zadaniami – korzystać z mediów społecznościowych, prowadzić wideorozmowy ze znajomymi i rodziną, oglądać filmy HD, zarządzać biblioteką multimediów, czy tworzyć dokumenty i prezentacje.

Wymienne obudowy SWITCH by Design Studio w różnych kolorach i wzorach umożliwiają szybką zmianę wyglądu komputera w zależności od nastroju, pory dnia lub charakteru spotkania.

Dell Inspiron M5110 wyposażono w wydajny procesor AMD, który pozwala jeszcze szybciej pobierać pliki, wygodniej zarządzać multimedialnymi zasobami i sprawniej wyszukiwać informacje. W zależności od konfiguracji, nowy Inspiron może mieć dwu- lub czterordzeniowy procesor.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto