A A A

Dell Precision M2800 – nowy model stacji roboczej

12 marca 2014, 08:00
Dell poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej kategorii przenośnych stacji roboczych, którą jest Dell Precision M2800.
Dell Precision M2800 – nowy model stacji roboczej

Przenośne stacje robocze to jedne z najdroższych komputerów dostępnych na rynku. Mają potężną specyfikację, ale zazwyczaj i kosztują niemało. Dell Precision M2800 także do najtańszych laptopów na rynku nie należy, ale na tle konkurencji jego cena powinna być znośna dla niezbyt zamożnego konsumenta.

W zestawie znajdziemy jeden z procesorów Core i5/i7 opartych na platformie Haswell, do 16 GB pamięci RAM i dysk twardy 1 TB. Za wrażenia graficzne odpowiada karta AMD FirePro W4170M z 2 GB własnej pamięci wideo. Cięcia budżetowego objęły 15,6-calowy ekran laptopa, który standardowo pracuje tylko w rozdzielczości 1366 na 768 pikseli. Za dodatkową opłatą M2800 można wyposażyć w matrycę Full HD.

Nowy laptop Della na amerykańskim rynku został wyceniony na 1199 dol. W ciągu najbliższych kilku tygodni powinniśmy poznać datę jego debiutu na Starym Kontynencie.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto