A A A

Dell Vostro – notebooki stworzone z myślą o małych przedsiębiorstwach

25 października 2016, 13:30
Dell Vostro 5468, 5568 i 3568 to trzy nowe notebooki dopasowane do indywidualnych, a zarazem specyficznych potrzeb małych firm. 14- i 15-calowe modele z rodziny Vostro charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale zostały wyposażone także w szereg funkcji zabezpieczających, takich jak czytnik linii papilarnych czy zaawansowane szyfrowanie sprzętowe TPM 2.0.
Dell Vostro – notebooki stworzone z myślą o małych przedsiębiorstwach

Dell Vostro serii 5000 - wysoka wydajność i zaawansowane funkcje zabezpieczające dane

Nowe laptopy Dell z rodziny Vostro serii 5000, to mobilne notebooki o nowoczesnym wzornictwie i aluminiowej obudowie. 14-calowy model mierzy jedynie 18,5mm grubości i waży niespełna 1,59kg, co w połączeniu z podświetlaną klawiaturą, czyni z niego idealne urządzenie dla osób często pracujących w podróży.

Urządzenia Dell Vostro serii 5000 zostały wyposażone w wydajne procesory Intel Core i7 siódmej generacji, wspierane przez 16GB pamięci operacyjnej RAM (z możliwością rozszerzenia do 32GB) i karty graficzne z 4GB pamięci GDDR5. Oprócz tego, zastosowano w nich dyski twarde o pojemności 1TB oraz SSD 256GB, które pozwolą na zapisanie dużej ilości danych.

Biznesowe notebooki firmy Dell charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Nie inaczej jest także w przypadku najnowszych rozwiązań producenta. Laptopy Dell Vostro serii 5000 zostały wyposażone w opcjonalny czytnik linii papilarnych i zaawansowane szyfrowanie sprzętowe TPM 2.0. Dzięki temu dane są dobrze zabezpieczone, a usługa Windows Hello pozwala na błyskawiczny dostęp do nich za pomocą odczytu linii papilarnych, rysów twarzy lub tęczówki.

Dell Vostro 15 3000 - idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw

15-calowy Dell Vostro 3568 został wyposażony w wydajny procesor Intel Core i5 siódmej generacji, 8GB pamięci operacyjnej RAM oraz dwa dyski: HHD o pojemności 1TB oraz 256-gigabajtowy SSD. Dzięki temu, urządzenie jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich małych przedsiębiorstw czy organizacji, które dodatkowo nie obciąża znacznie firmowego budżetu.

Model Vostro 3568 ofertuje także zaawansowany wyświetlacz, pracujący w rozdzielczości 1920x1080 pikseli i szeroki wachlarz zabezpieczeń, takich jak chociażby sprzętowy moduł szyfrujący TPM 2.0, czytnik linii papilarnych czy usługę Windows Hello.

ProSupport Plus - najlepsze wsparcie techniczne w branży

Firma Dell zdaje sobie sprawę z tego, że wiele małych przedsiębiorstw nie posiada własnego działu IT. Dlatego też, notebooki z rodziny Dell Vostro posiadają standardową gwarancje 3 letnią z naprawą u klienta z możliwością rozszerzenia o zaawansowaną usługę wsparcia technicznego - ProSupport Plus. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu SupportAssist, użytkownik może skorzystać z błyskawicznego wsparcia technicznego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oprócz tego, departament bezpieczeństwa firmy Dell, proaktywnie informuje swoich klientów o zainfekowaniu komputera przez złośliwie oprogramowanie czy potrzebie instalacji wymaganych aktualizacji systemowych. W przypadku, gdy zdalna pomoc jest niewystarczająca, firma Dell wysyła technika, który przyjeżdża do klienta i naprawia urządzenie na miejscu.

Cena i dostępność:

  • Nowe modele Dell Vostro serii 5000 (5468 oraz 5568) są już dostępne w sprzedaży w cenie od 2795 PLN brutto z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 Pro.
  • Model Dell Vostro 3568 jest już dostępny w sprzedaży w cenie od 2019 PLN brutto z systemem operacyjnym Microsoft Windows 10 Pro.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto