A A A

Dell wprowadza nową serię laptopów Vostro 3000

17 marca 2010, 12:15
Dell wprowadza nową serię laptopów Vostro 3000

Firma Dell wprowadza na rynek nową serię laptopów Vostro 3000. Urządzenia z serii Vostro charakteryzują się niewielkimi gabarytami, wytrzymałością i dobrymi parametrami technicznymi.

Notebooki Vostro wyposażono w procesory Intel Core, w tym m.in. czterordzeniowy procesor Core i7 Quad Core w modelu Vostro 3700. Dla tych, którzy wymagają od swoich laptopów poręczności i wysokiej efektywności, idealnym rozwiązaniem jest Vostro 3300 – jeden z najcieńszych na rynku 13-calowych laptopów z wbudowanym napędem optycznym.  Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na bycie przykutym do biurka, powinni wybrać Vostro 3400, który oferuje 8 godzinny czas pracy  dzięki 9-ogniwowej, opcjonalnej baterii.

Dla celów wideokonferencji, wszystkie laptopy Vostro 3000 mają wbudowany kamerę i mikrofon. Modele 3500 i 3700 mogą być wyposażone dodatkowo w ekrany wysokiej rozdzielczości WLED, a model 3700 w kartę graficzną NVIDIA GeForce z 1 GB pamięci. Wbudowane wyjścia HDMI pozwalają prowadzić prezentacje w wysokiej rozdzielczości.

 

„Dla osiągnięcia sukcesu firmy z sektora MSP potrzebują prostych, niezawodnych i przystępnych cenowo rozwiązań. Klienci wymagają od nas technologii, które sprawią, że będą bardziej produktywni i konkurencyjni na rynku” mówi Alex Gruzen, odpowiedzialny w Dell za produkty dla sektora SMB.

„Efektem naszego zainteresowania sektorem MSP jest seria notebooków Vostro 3000. Po ubiegłorocznym kryzysie przedsiębiorcy są znowu gotowi kupować technologie, włączając w to system operacyjny Windows 7, które pomogą zwiększyć produktywność ich biznesu ” – dodaje Ray Boggs z firmy badawczej IDC.

„Dell pierwszy wprowadził na rynek komputery przenośne i stacjonarne, które odpowiadają potrzebom małych i średnich przedsiębiorców. Począwszy od niezawodnego Vostro 230, przez wydajnego Vostro 430, po ultra cienkiego laptopa Vostro V13 - seria Vostro pomaga efektywnie wykorzystać budżet IT i zabezpieczyć firmowe dane, a dzięki dedykowanym usługom wsparcia oraz serwisowi technicznemu pozwala zająć się rozwojem biznesu, a nie kwestiami technicznymi”– dodaje Gruzen.


PC Format
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto