A A A

Delock - sposób na szybszy transfer

16 grudnia 2016, 07:50
Wyposażenie urządzeń w złącze USB 3.0 staje się standardem. Jednak nie wszystkie starsze obudowy posiadają taki port. Na szczęście użytkownik może usunąć tę niedogodność, kupując sam panel przedni do case’a, taki jak model 62701 od Delocka.
Delock - sposób na szybszy transfer

Dlaczego tak ważne jest posiadanie najnowocześniejszego złącza? Przede wszystkim chodzi o szybkość z jaką przesyłany jest sygnał, z urządzenia zewnętrznego do komputera. Duża prędkość transferu przydatna jest zarówno w grach jak i przy kopiowaniu plików z lub na inny nośnik.

Panel przedni 62701 wyposażony jest w dwa zewnętrzne porty USB 3.0 i tyleż samo złączy USB 2.0, dzięki czemu użytkownik może liczyć na szybkość transferu od 1,5 Mbps do 5 Gbps. Panel jest kompatybilny z każdym systemem operacyjnym, a dzięki technologii plug and play nie potrzeba instalować żadnych sterowników, ani dodatkowego oprogramowania, by z niego korzystać.

Cenę produktu ustalono na poziomie 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto