A A A

Delock: replikator portów USB 3.0

17 października 2013, 13:00
Delock: replikator portów USB 3.0

Delock poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży replikatora portów USB 3.0 , który pozwala rozszerzyć funkcjonalność komputerów PC lub laptopów o dodatkowy interfejs.

Użytkownicy notebooków czy laptopów z pewnością spotkali się na co dzień z sytuacją, kiedy brak portów uniemożliwiał im w pełni wykorzystanie potencjału swojego laptopa czy PC-ta. Częstym problemem jest niewystarczająca ilość gniazd takich jak: Ethernet RJ45, DVI czy HDMI.

Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie funkcjonalnego replikatora portów marki Delock. W zależności od modelu, urządzenie rozbudowuje notebooka lub komputer PC o kilka interfejsów, jak np. dodatkowe porty USB, Ethernet RJ45 i DVI/VGA, audio, HDMI.

Replikator portów można połączyć z pojedynczym portem USB komputera i rozbudować system o kilka interfejsów. Porty DVI i HDMI umożliwiają podłączenie dwóch dodatkowych monitorów i obsługują funkcję rozszerzenia oraz kopii lustrzanej o rozdzielczość HD do 2048 x 1152.

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją, a cena detaliczna w zależności od modelu zaczyna się od 159 zł, a kończy na 459 zł za najbardziej zaawansowany model.
Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto