A A A

Delux Game Titan KM02 – klawiatura z aluminium

11 lipca 2016, 10:00
Chińska firma Delux zaprezentowała mechaniczną klawiaturę dla graczy - Game Titan KM02. Urządzenie jest dostępne w przystępnej cenie i zostało wykonane ze szczotkowanego aluminium.
Delux Game Titan KM02 – klawiatura z aluminium

To, co na pierwszy rzut oka odróżnia KM02 od produktów konkurencji to jakość wykonania, a konkretniej materiał, z którego producent zdecydował się wykonać obudowę. Nie znajdziemy tutaj skrzypiącego i źle spasowanego plastiku. Cały top obudowy wykonano ze szczotkowanego aluminium, które do chwili obecnej pozostali producenci wykorzystywali jedynie w najdroższych modelach i to w zasadzie w formie akcentów stylistycznych. Podwójnie zabezpieczone PCB sprawia, że klawiatura odporna jest na przypadkowe zalanie co czyni ją gotową do pracy w najcięższych warunkach. Gumowane stopki dają poczucie stabilności i zapobiegają ślizganiu się po powierzchni biurka dając pełną kontrolę nawet w gorączkowej rozgrywce.

Układ klawiszy jaki zastosowano w Delux Game Titan KM02 to klasyczny US International, czyli długi lewy Shift i jednorzędowy Enter. Pod klawiszami kryją się przełączniki Kailh Blue (55mln kliknięć), które coraz częściej jak równy z równym konkurują z popularniejszymi Cherry MX. W przeciwieństwie do Cherry MX, Kailh Blue są mniej słyszalne, ale zapewniają płynniejszą pracę mechanizmu co daje pewne cechy liniowości. Długie klawisze wykorzystują stabilizatory zamiast mechanizmu drucikowego co jest niespotykane przy klawiaturach mechanicznych w tym przedziale cenowym. Klawiatura posiada jednokolorowe podświetlanie, które można ustawić w kilku trybach, regulować jego jasność (12 poziomów natężenia) oraz oczywiście wyłączyć je całkowicie.

Delux Game Titan KM02 daje możliwość wyłączenia funkcjonalności klawisza Windows. Klawiatura pozwala również na ustawienie jednego z dwóch trybów pracy; 6Key-Rollover oraz Full N-Key Rollover - wszystko zależy od tego, czego aktualnie potrzebujemy.

System zarządzania okablowaniem pozwala na prowadzenie plecionego kabla zarówno lewą jak i prawą stroną. Może on również być prowadzony jej centralną częścią.

KM02 to klawiatura typu Plug&Play. Korzystanie z niej nie wymaga żadnych sterowników. Nowość dostępna jest w cenie 349zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto