A A A

Deskorolka z przyszłości – Goclever City Board

15 grudnia 2015, 12:00
Marka Goclever zaprezentowała samobalansującą deskę City Board w niezwykle konkurencyjnej cenie.
Deskorolka z przyszłości – Goclever City Board

Goclever City Board jest nowoczesną alternatywą dla deskorolki. Urządzenie posiada mechanizm samopoziomujący się, który umożliwia sterowanie pojazdem poprzez pochylenie do przodu lub odchylenie do tyłu i odpowiednią pracę nóg. Balans ciałem pozwala na przyspieszanie, zwalnianie, hamowanie i skręcanie. Stabilna konstrukcja umożliwia wykonywanie wymyślnych piruetów i ewolucji w obrębie 360 stopni. Intuicyjne prowadzenie nie wymaga nauki manewrowania, a jedynie zapoznanie się z mechanizmem działania deski - wystarczy wejść na antypoślizgowy podest, diody LED zapalą się i poinformują o gotowości do jazdy.

W pełni naładowana bateria w City Board pozwala na pokonanie dystansu do 20 km, a maksymalna prędkość, którą można uzyskać to nawet 15 km/h. Deską można się poruszać po płaskich nawierzchniach (asfalt, beton), ale także bardziej wymagającym terenie (płaska kostka brukowa lub skate park). Koła w rozmiarze 6,5" pozwalają na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia od 15 do 30 st. Warto jednak wspomnieć, że jest to uzależnione od wagi użytkownika i poziomu naładowania baterii.

Deska jest nie tylko prosta w obsłudze, ale również ekologiczna i bardzo poręczna. Dzięki dołączonej do zestawu torbie, można mieć ją zawsze ze sobą i korzystać, kiedy tylko musimy pokonać jakąś trasę lub też mamy ochotę na niezwykłą przejażdżkę. Nowość w ofercie Goclever idealnie sprawdzi się, jako prezent dla miłośników nowych technologii i gadżetów. Nie można pominąć faktu, że City Board kosztuje tylko 1 499 zł i jest to najlepsza na polskim rynku cena za tego typu urządzenie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto