A A A

Digital Lifestyle - najnowsze rozwiązania Apple w Warszawie

9 czerwca 2009, 12:35
23 czerwca br. w Warszawie odbędzie się otwarta konferencja Digital Lifestyle 2009, na której zostaną zaprezentowane nowości w ofercie Apple, a także praktyczne zastosowania technologii i rozwiązań firmy Apple.
Digital Lifestyle - najnowsze rozwiązania Apple w Warszawie

W planach konferencji znajduje się prezentacja wszystkich najnowszych modeli komputerów z logo nadgryzionego jabłka, prelegenci mają odpowiedzieć na pytanie, który z komputerów będzie optymalnym wyborem dla użytkownika o określonych potrzebach.

Oprócz tego zorganizowane zostaną specjalne sesje tematyczne, w ramach których uczestnicy dowiedzą się m.in., jak efektywnie dystrybuować materiały multimedialne za pomocą programu Podcast Producer, a także jak optymalnie wykorzystać możliwości całego pakietu iLife.

Konferencja Digital Lifestyle 2009 ma charakter otwarty, uczestnictwo w niej jest bezpłatne, wszyscy, którzy chcą i mają czas 23 czerwca, by odwiedzić warszawskie multikino na Ursynowie – miejsce konferencji – najlepiej niech już dziś wypełnią swoje zgłoszenie rejestracyjne za pośrednictwem oficjalnej strony konferencji.

Źródło: iSource.pl


Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto