A A A

Do 2 TB na pocztę i dane – hosting nazwa.pl

14 września 2020, 08:10
Pakiety hostingowe wprowadzone przez polską firmę w szczególności zadowolą właścicieli dużych firm.
Do 2 TB na pocztę i dane – hosting nazwa.pl

 

Dane w chmurze

 

Nazwa.pl proponuje trzy rodzaje hostingu, które różnią się ceną i właściwościami. CloudHosting Start to 100 GB miejsca przestrzeni dyskowej w chmurze, dostęp do poczty elektronicznej, transfer danych bez limitu i nieograniczona ilość obsługiwanych domen, co łącznie kosztuje 100 zł rocznie (220 zł przy powiększeniu przestrzeni o dodatkowe 100 GB). Kolejne oferty różnią się tylko pojemnością chmury – za CloudHosting Biznes (500 GB) zapłacimy 200 zł rocznie (500 zł przy powiększeniu przestrzeni o dodatkowe 500 GB), a za CloudHosting Pro (1TB) - 400 zł rocznie (1000 zł przy powiększeniu przestrzeni o kolejny 1 TB).

 

Nowoczesny mail

 

Analogiczne pakiety przygotowano do specjalnej poczty elektronicznej firmy nazwa.pl, CloudMail. Różnią się jedynie cenami: za 100 GB miejsca zapłacimy 60 zł rocznie, za 500 GB – 200 zł rocznie, za 1 TB – 400 zł rocznie (1000 zł przy powiększeniu przestrzeni o dodatkowy 1 TB).

W przypadku obu typów pakietów za połączenie miejsca z własną domeną zapłacimy 60 zł więcej.

 

Hosting dla gigantów

 

Najnowsze pakiety nazwa.pl, szczególnie najbogatsze z nich, skierowane są więc głównie do dużych firm, na co jasno wskazują ceny oraz pojemności.

fot. 123rf

 


Paweł Bartoszewski
Tagi: chmura
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Firefox 82 do wzięcia
21 października 2020
Fundacja Mozilla przygotowała kolejną wersję swojej przeglądarki WWW.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto