A A A

Do sieci trafiły rendery Xperii 5 II

27 sierpnia 2020, 16:50
Sony pracuje już nad nowym flagowcem.
Do sieci trafiły rendery Xperii 5 II

 

Czy Xperia 5 II okaże się bardziej udana od zwykłej „piątki"?

 

W sieci pojawiły się rendery zdradzające prawdopodobny wygląd nowego smartfonu Sony. Urządzenie zastąpi niezbyt udany model Xperia 5, jego użytkownicy narzekali głównie na krótki czas pracy na akumulatorze oraz przeciętne aparaty.

 

Garść poprawek

 

Przecieki wskazują, że telefon będzie miał z tyłu trzy obiektywy. Zabraknie natomiast czujnika ToF, zainstalowanego choćby w Xperii 1 II. Producent ma nieco zmniejszyć za to pustą przestrzeń nad ekranem. Względem poprzednika producent zdecyduje się prawdopodobnie na przywrócenie gniazda minijack.

Nie znamy, niestety, szczegółów dotyczących specyfikacji, najprawdopodobniej jednak na pokładzie zobaczymy Snapdragona 865. Telefon obsługuje łączność w standardzie 5G. Wyświetlacz typu OLED ma być nieco mniejszy niż w poprzedniku, jego przekątna to prawdopodobnie 6,1 cala.

Zapowiedź Xperii 5 II może mieć miejsce już w przyszłym tygodniu, podczas berlińskich targów IFA 2020, które odbędą się w dniach 3–5 września 2020.

fot. Sony (na zdjęciu Xperia 5)

 


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Rusza Apple One
30 października 2020
Koncern Apple rozpoczyna sprzedaż subskrypcji na pakiet gier, usług muzycznych, telewizyjnych i chmurowych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto