A A A

Dokanałowe słuchawki Razer

17 lipca 2013, 08:48
Dokanałowe słuchawki Razer

Razer zapowiedział premierę nowej serii dokanałowych słuchawek - Razer Hammerhead. W skład nowej linii wchodzą dwa zestawy słuchawkowe przeznaczone zarówno do gier i do słuchania muzyki.

Razer przygotował dwie wersje urządzenia – Razer Hammerhead oraz Razer Hammerhead Pro. Wersja Pro zawiera mikrofon wielokierunkowy z wbudowanym modułem pilota do sterowania dźwiękiem podczas rozmów telefonicznych i komunikacji dźwiękowej głosowej przez Internet.

Obie pary słuchawek zostały wykonane z najwyższej jakości aluminium, używanego przy tworzeniu samolotów. Trzy wymienne wkładki dokanałowe oraz opcjonalne nakładki typu bi-flange zapewniają dokładne dopasowanie do ucha i dobrą izolację od dźwięków z zewnątrz.

Konstrukcja wewnętrznej komory akustycznej dokanałowych słuchawek Razer Hammerhead została zoptymalizowana w taki sposób, by zapewnić jak najlepszy rezonans dźwięku. Producent zapewnia, że wspomagane przez precyzyjne 9 mm neodymowe przetworniki, słuchawki dokładnie oddają mocne basy, a jednocześnie zachowują krystalicznie czyste średnie i wysokie tony.

Ceny :

Razer Hammerhead Pro – EU 69,99 Euro

Razer Hammerhead – EU 49,99 Euro


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto