A A A

Domysły na temat nowego iPada

20 września 2013, 08:22
Domysły na temat nowego iPada

Według Martina Hajka, jednego z bardziej znanych projektantów tworzących graficzne modele nieistniejących jeszcze produktów Apple'a, nowy iPad mini będzie rozszerzeniem stylistyki iPhone'a 5s.

iPad mini 2 stanowi jedną z największych tegorocznych zagadek branży IT. Jego prezentacja powinna odbyć się w październiku, a już teraz do mediów wyciekają coraz bardziej wiarygodne informacje dotyczące jego budowy. Czy podobnie jak w przypadku nowych iPhone'ów, premiera następnych iPadów będzie pozbawiona jakichkolwiek niespodzianek?

Według Martina Hajka, jednego z bardziej znanych projektantów tworzących graficzne modele nieistniejących jeszcze produktów Apple'a, nowy iPad mini będzie rozszerzeniem stylistyki iPhone'a 5s. Tablet ma mieć ekran Retina i Touch ID, czyli czytnik linii papilarnych zwiększający bezpieczeństwo przy korzystaniu z urządzenia.

Zarówno iPad mini 2, jak i iPad 5 (standardowej wielkości) mają być dostępne w kolorze złotym. Ten ma się stać jednym z powszechnie obowiązujących w przyszłych produktach Apple.

Najnowsze plotki sugerują, że nowe iPady mogą zostać zaprezentowane na specjalnym evencie 15 października.

Czy właśnie tak będzie wyglądał następny iPad mini? (Fot. Martin Hajek)


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto