A A A

Dotykowe słuchawki Sony Ericsson

22 września 2009, 15:30
Dotykowe słuchawki Sony Ericsson

Sony Ericsson wprowadza na rynek słuchawki skierowane dla użytkowników telefonów komórkowych. Niezwykłość nowego produktu polega na kontrolowania muzyki i odbieraniu połączeń bez konieczności używania jakichkolwiek przycisków.

Słuchawki Sony Ericsson MH907 są aktywowane ruchem i same sterują odtwarzaną muzyką, bądź przychodzącymi połączeniami telefonicznymi. Słuchawki posiadają specjalne sensory, które reagują na ruch i kontakt z użytkownikiem. 

Jeśli słuchawki zostaną włożone do uszy, wtedy automatycznie następuje włączenie muzyki. Zatrzymanie nastąpi w chwili, kiedy jedna ze słuchawek zostanie wyjęta, ale żeby znowu rozkoszować się dźwiękiem należy z powrotem włożyć słuchawkę do ucha.

Jeśli natomiast mamy zamiar odebrać połączenie telefoniczne, to nie musimy już szukać żadnych przycisków. Wystarczy tylko, że słuchawki wyjmiemy z uszu i muzyka przestanie grać. By odebrać połączenie trzeba jedną ponownie zainstalować w uchu. Podczas odbierania połączeń automatycznie dostosowywany jest poziom głośności w słuchawkach i mikrofonie.

Cena słuchawek to 39 Euro.


Łukasz Piątek
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto