A A A

Dotykowe słuchawki Sony Ericsson

22 września 2009, 15:30
Dotykowe słuchawki Sony Ericsson

Sony Ericsson wprowadza na rynek słuchawki skierowane dla użytkowników telefonów komórkowych. Niezwykłość nowego produktu polega na kontrolowania muzyki i odbieraniu połączeń bez konieczności używania jakichkolwiek przycisków.

Słuchawki Sony Ericsson MH907 są aktywowane ruchem i same sterują odtwarzaną muzyką, bądź przychodzącymi połączeniami telefonicznymi. Słuchawki posiadają specjalne sensory, które reagują na ruch i kontakt z użytkownikiem. 

Jeśli słuchawki zostaną włożone do uszy, wtedy automatycznie następuje włączenie muzyki. Zatrzymanie nastąpi w chwili, kiedy jedna ze słuchawek zostanie wyjęta, ale żeby znowu rozkoszować się dźwiękiem należy z powrotem włożyć słuchawkę do ucha.

Jeśli natomiast mamy zamiar odebrać połączenie telefoniczne, to nie musimy już szukać żadnych przycisków. Wystarczy tylko, że słuchawki wyjmiemy z uszu i muzyka przestanie grać. By odebrać połączenie trzeba jedną ponownie zainstalować w uchu. Podczas odbierania połączeń automatycznie dostosowywany jest poziom głośności w słuchawkach i mikrofonie.

Cena słuchawek to 39 Euro.


Łukasz Piątek
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto