A A A

Double Selfie – nowa aplikacja do zdjęć typu selfie

17 lipca 2014, 13:00
Firma ITM 4MOBILE zaprezentowała aplikację Double Selfie, dzięki której wykonamy najlepsze zdjęcia z ręki.
Double Selfie – nowa aplikacja do zdjęć typu selfie

Double Selfie swoją nazwę zawdzięcza funkcji nakładania na siebie zdjęć zrobionych przednią i tylną kamerą smartfona.

Korzystając z Double Selfie użytkownik ma możliwość zestawienia dwóch zdjęć zrobionych przednią i tylną kamerą telefonu. Efekt? Na fotografii zawsze wyraźnie widać twarz użytkownika i tło, które chciał uchwycić.

- Double Selfie jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Użytkownik, uruchamiając aplikację wybiera kamerę smartfona - przednią lub tylną, z której jako pierwsze zostanie wykonane zdjęcie. Po zrobieniu pierwszej fotografii, ustawiamy drugą kamerę na obiekt, który chcemy uchwycić, i po kilku sekundach aplikacja automatycznie zrobi kolejne zdjęcie. Dzięki takiej funkcjonalności użytkownik nie musi kilkakrotnie powtarzać jednego ujęcia i ma pewność, że kamery smartfona za każdym razem dokładnie sfotografują, to co chce - wyjaśnił Marcin Więcławski, Architect & Team Leader z ITM 4MOBILE.

Po wykonaniu zdjęcia, aplikacja umożliwia modyfikowanie rozmiaru selfie i umieszczanie go w dowolnym miejscu na zdjęciu w tle. Użytkownicy mogą również zmieniać kolor ramki selfie bądź całkowicie z niej zrezygnować.

Double Selfie to darmowa aplikacja, dostępna na urządzenia z systemem Android - w sklepie Google Play. Już niedługo aplikacja pojawi się dla użytkowników systemu iOS.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
17 lipca 2014, 21:52
Jeszcze niedawno temu wyśmiewano osoby które robiły zdjęcia sobie samemu "z ręki". Mówiono, że nie mają bądź nie umieją obsługiwać samowyzwalacza; czasem, że nie mają kolegów.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto