A A A

Drive Cam Fast Go Full HD - kamerka za 159 zł

27 czerwca 2018, 13:05
W ofercie firmy Golcever pojawił się nowy, kompaktowy wideorejestrator samochodowy - Drive Cam Fast Go Full HD.
Drive Cam Fast Go Full HD - kamerka za 159 zł

Niewielki rozmiar (16,7x11,2x8,7 cm) i waga (44 g) pozwolą na zamontowanie kamery w każdym samochodzie, nie ograniczając przy tym widoczności. Dodatkowo urządzenie wyposażono w system auto start/off/saver, który czyni je praktycznie bezobsługowym (kamera włącza się i dezaktywuje w odpowiednich momentach - np. po wykryciu ruchu).

Co istotne, w kamerze zastosowano zaawansowaną, 4-warstwową soczewkę, która jest całkowicie odporna na odkształcenia przy zmianie temperatur - dzięki temu możemy liczyć na doskonały obraz zarówno w najgorętsze letnie dni, jak w środku mroźnej zimy.

Urządzenie ma też wbudowany G-Sensor (rejestruje wstrząsy) i automatycznie zachowuje nagrany film z wydarzenia. Goclever Drive Cam Fast Go Full HD wyposażono też we wbudowaną baterię o pojemności 180 mAh (co pozwala na rejestrację obrazu podczas postoju w funkcji PARK MODE, dzięki której kamera aktywuje się i rozpoczyna nagrywanie po wykryciu uderzenia - np. przez inny pojazd). Dodatkowo funkcja Motion Detection pozwala na rozpoczęcie rejestracji obrazu po wykryciu ruchu przed pojazdem.

Nagrania z Goclever Model Drive Cam Fast Go Full HD zawierają znak wodny z informacją o dacie i godzinie (co może być kluczowe podczas używania materiału z kamery do przedstawienia okoliczności zdarzenia drogowego). Diody Night Vision gwarantują wyraźny obraz po zmroku i w trudnych warunkach pogodowych.

W zestawie z kamerą znajduje się ładowarka samochodowa oraz uchwyt z przystawką na szybę. Kamera jest dostępna na stronie Goclever w cenie 159 zł.

Najważniejsze funkcje:

- Rozdzielczość FULL HD (1920x1080pix)

- Funkcje: PARKING MODE i MOTION DETECTION (G-Sensor)

- Tryb nocny - Night Vision

- Wygodny ekran podglądu 1,5"

- Funkcja nagrywania w pętli

- Auto START / OFF / SAVER

- Szerokokątny obiektyw 1400

- Wejście na kartę Micro-SD

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto