A A A

Druga wersja kandydująca Firefoksa 3.5

22 czerwca 2009, 12:45
Zaledwie w kilka dni od pojawienia się wersji kandydującej do końcowego wydania Firefoksa 3.5, na serwerach Mozilli udostępniona została wersja RC2. Zgodnie z kanonem programowania, w uaktualnionym Firefoksie nie została zaimplementowana żadna nowa funkcja.
Druga wersja kandydująca Firefoksa 3.5

Programiści pracujący nad rozwojem przeglądarki skupili się jedynie na poprawieniu błędów, jakie zostały wykryte przez beta testerów. O ile wydanie RC1 skierowane było głównie do specjalistów i Mozilla nie zalecała jego instalacji na komputerach, o tyle teraz zachęca już wszystkich dotychczasowych użytkowników Firefoksa. Celem tego procesu ma być znalezienie jak największej liczby błędów, przed wydaniem Firefoksa 3.5.

Warto także wspomnieć, że RC2 jest już siódmym wydaniem testowym, jakie opublikowała Mozilla, i jest to jeden z najdłuższych cykli produkcyjnych, jaki do tej pory zdarzył się pomiędzy poszczególnymi wydaniami. Dokładniej o poprzednim wydaniu Release Candidate pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Natomiast wersję aktualną można pobrać ze strony Mozilli.

Źródło: Mozilla


Piotr Kulesza
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto