A A A

Drugi dodatek do WoW-a już w sklepach

13 listopada 2008, 14:52
Drugi dodatek do WoW-a już w sklepach

Na ten dzień czekało około 11 milionów graczy żyjących w świecie World of Warcraft. Dziś premiera Wrath of the Lich King – drugiego rozszerzenia najpopularniejszej gry MMORPG na świecie.

Dodatek zwiększa maksymalny poziom, jaki może osiągnąć kierowana przez gracza postać do 80. poziomu. Jednocześnie wprowadza pierwszą w WoW klasę heroiczną – Death Knighta – może się w niego wcielić posiadacz postaci na 55. poziomie doświadczenia. Dla awatarów parających się magią stworzono nową profesję – inskrypcje, która pozwala modyfikować czary, zmieniając ich funkcję.

Rozszerzenie oferuje także całkiem nowy kontynent – Northrend – miejsce, w którym rezyduje tytułowy Król Lich. W nowej krainie możliwe będzie toczenie epickich bitew z udziałem machin oblężniczych. Nie zabraknie też nowych zadań – w tym questów zespołowych – oraz lochów do odkrycia.

Graczom, którzy dużą wagę przywiązują do wyglądu postaci, spodoba się możliwość zmiany aparycji, np. przez modyfikację fryzury.

Wrath of the Lich King powinien stać już na półkach polskich sklepów. Jego sugerowana cena detaliczna to 149 zł. Ale w sklepach internetowych grę można kupić nawet o 30 zł taniej.

Źródło: Blizzard


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto