A A A

Drukarka, w której można się zakochać

29 maja 2012, 08:46
Drukarka, w której można się zakochać

Kto powiedział, że drukarki muszą być brzydkie? Yang Jae Wook, designer z Yanko Design, zaprojektował niezwykłe i przede wszystkim bardzo ładne urządzenie.

Projekt japońskiego studia przypomina wiele przedmiotów, ale nie urządzenie do drukowania dokumentów. Można je pomylić z ciekawym wazonem lub lampą. Okazuje się, ze mamy do czynienia z drukarką, która może stanowić ozdobę biura lub odpowiednio urządzonego pokoju. Trudno wypowiadać się o jej funkcjonalności. Ona ma dobrze wyglądać, a nie bić rekordy wydajności. Nie zapominajmy również o statusie projektu, czyli wzorowo sporządzonych grafik.

Nie zmienia to faktu, że każdy z nas chciałby mieć w domu takie małe technologiczne dzieło sztuki. Nawet jeśli miałoby tylko bezczynnie stać na biurku i kurzyć się.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto