A A A

Drukarki laserowe Lexmark formatu A4 z ekranem dotykowym

13 października 2009, 15:39
Drukarki laserowe Lexmark formatu A4 z ekranem dotykowym

Lexmark International wprowadził do oferty pierwsze na rynku jednofunkcyjne, monochromatyczne drukarki laserowe formatu A4 z ekranem dotykowym. 

Lexmark T656dne - po włączeniu drukarki za pośrednictwem 7-calowego, dotykowego wyświetlacza, użytkownicy będą mogli skorzystać z kilku unikalnych funkcji:

• Opcje: Formularze i Ulubione, które pomogą zredukować straty związane z drukiem arkuszy do późniejszego wykorzystania
• Ustawienia Eco, które pomagają w zwiększeniu oszczędności energii oraz redukcji strat papieru oraz tonera
• Showroom, unikalne medium, które demonstruje możliwości wykorzystania ekranu dotykowego do komunikacji
• Zmiana Tła, która pozwala przedsiębiorstwom na wyświetlanie logo firmy lub personalizację obrazu tła
• Zmiana języka, która jest możliwa podczas wyboru ustawień, pozwala
w wielojęzycznych środowiskach na łatwą zmianę języka wyświetlania

Drukarka Lexmark T656dne, która drukuje do 53 stron na minutę, wyposażona jest w zintegrowany duplex, który zmniejszy ilości odpadów papierowych i wewnętrzny dysk twardy o dużej pojemności, który wesprze dodatkowe aplikacje.

Lexmark X546dtn, C546dtn oraz E462dtn

Lexmark X546dtn oraz drukarka  Lexmark C546dtn - modele zostały wyposażone standardowo w podajnik Lexmark Duo Drawer o pojemności do 900 arkuszy, największy w klasie kolorowych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych w cenie do 1000 Euro. Dodatkowo, dla klientów, którzy potrzebują jeszcze większej pojemności podajników (do obsługi różnych mediów i/lub unikania częstego uzupełniania papieru), możliwe jest zastosowanie nowej opcjonalnej szuflady na 550 arkuszy, która pozwala na zwiększenie maksymalnej pojemności do 1450 arkuszy.

Lexmark X546dtn i Lexmark C546dtn są dostarczane z tonerami o większej wydajności niż ich główni konkurenci, do 4000 stron dla każdego koloru oraz do 8000 stron2 dla wysokowydajnego czarnego tonera, które oznaczają mniej interwencji dla użytkownika oraz redukcję całkowitego kosztu eksploatacji dzięki mniejszemu kosztowi druku jednej strony.

Monochromatyczna drukarka laserowa Lexmark E462dtn


Toner posprzedażny o wydajności 18000 stron, który jak wszystkie tonery firmy Lexmark, może zostać nieodpłatnie poddany recyklingowi, został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy poszukują niskiego kosztu druku strony. Podajnik na 250 arkuszy jest w standardowym wyposażeniu drukarki aby zwiększyć pojemność wejściową.

Serie Lexmark W850 oraz X860

Modele z serii Lexmark X860 zostały wyposażone w duży, 9-calowy programowalny kolorowy ekran dotykowy, Dziurkowanie oraz układanie offsetowe, jak również inne zaawansowane funkcje wykańczania są opcją, która pomoże środowiskom intensywnie drukującym zwiększyć produktywność. Ponadto oferowana przez Lexmark opcja Booklet Finisher umożliwia zdefiniowanie sposobu złożenia wydrukowanych np. broszur oraz wykonuje tą czynność.

Pojemność podajników może zostać rozszerzona aż do 5100 arkuszy dzięki opcjonalnym podajnikom Duo Drawer i High- Capacity Feeder. Ponadto kasety z tonerem charakteryzują się imponującą wydajnością 35.000 stron.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto