A A A

Duże problemy z Nokią N8?

19 listopada 2010, 12:48
Duże problemy z Nokią N8?

Wygląda na to, że część egzemplarzy flagowego modelu wśród smartfonów Nokii - N8 - dotknięta jest poważnym problemem związanym z zasilaniem.

Ludzie z całego świata zgłaszają problemy z ich nowymi telefonami. Serwis The Next Web podaje, że w najmniej spodziewanym momencie smartfon wyłącza się oraz ma problemy z włączaniem się i ładowaniem. Wygląda poważnie. Szczególnie, że N8 nie należy do tanich komórek z supermarketu. Informacja o problemach po raz pierwszy pojawiła się w teście serwisu Hexus. Jego autorzy postanowili jednak uznać ten błąd za przypadek, który każdemu może się zdarzyć. Okazuje się jednak, że problem dotyczy sporej części sprzedanych egzemplarzy. Czyżby zatem w N8 zastosowano wadliwe komponenty? Takie pytanie zadaje na swoim twitterze osoba odpowiedzialna za Mobile-Review. Na forum Nokii użytkownicy wygenerowali już 7 stron zażaleń. Ich liczba stale rośnie. Telefonom nie pomaga nawet twardy reset.

Niklas Savander z Nokii stwierdził natomiast, że problem dotyczy niewielkiej ilości użytkowników i nie stanowi on realnego zagrożenia – zarówno dla klientów, jak i producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto