A A A

Dwa nowe modele TomTom z usluga LIVE

3 października 2011, 14:26
Dwa nowe modele TomTom z usluga LIVE

TomTom całkowicie odświeża swoje portfolio prezentując dwie linie produktowe: Start i VIA dla kierowców korzystających z podstawowych nawigacji oraz GO LIVE dla kierowców, którzy chcą czerpać korzyści z aktualnych informacji o korkach.

„Seria TomTom GO LIVE 800 została zaprojektowana tak, aby każdy mógł w pełni korzystać z usług LIVE” – mówi Andrzej Kasprzyk, Vice President w TomTom. „Dzięki świetnemu wykonaniu nawigacji oraz zaawansowanym i niezbędnym usługom LIVE, oferujemy naszym klientom pełen pakiet usług pozwalających uwolnić się od korków.”

Wszystkie urządzenia z serii GO LIVE 800 zawierają roczny darmowy pakiet usług LIVE. Flagową usługą jest HD Traffic, która dostarcza aktualnych i dokładnych informacji o korkach co dwie minuty – jest to nawet o siedem razy częściej niż w przypadku pozostałych urządzeń dostępnych na rynku. Co więcej, HD Traffic obejmuje największą sieć dróg w największej liczbie krajów – w porównaniu ze wszystkim firmami, oferującymi podobne usługi. Dzięki tej usłudze, kierowca jest informowany o wypadkach na trasie, długości i przyczynie opóźnienia, udostępniany jest także dokładny czas podróży i dotarcia do celu oraz ewentualne propozycje alternatywnych tras.

W ramach usług LIVE, użytkownik ma dostęp do bazy fotoradarów, zarówno tych stacjonarnych, jak i ruchomych. Dodatkowa lokalna wyszukiwarka umożliwi szybkie znalezienie sklepów i punktów usługowych w okolicy. Co więcej QuickGPSfix sprawia, że nawigacja włącza się błyskawicznie. Usługi LIVE to również aktualne informacje o pogodzie oraz prognoza na kolejne 5 dni.

Kierowcy mogą również wprowadzać adresy poprzez komendy głosowe oraz korzystać z nawigacji jako zestawu głośnomówiącego dzięki połączeniu telefonu z nawigacją poprzez Bluetooth. Dzięki tym funkcjom kierowca może prowadzić samochód bezpiecznie i w pełni koncentrować się na prowadzeniu samochodu.

Inteligentny czujnik orientacji powoduje, że urządzenie które jest w pełni zintegrowane z systemem mocowania może zostać umieszczone na desce rozdzielczej w pozycji pionowej a ekran zostanie automatycznie obrócony o 180 stopni w prawą stronę.

Kierowcy mogą wybrać pomiędzy modelem GO LIVE 820 wyposażonym w 4,3 calowy ekran, a modelem GO LIVE 825 z większym 5 calowym wyświetlaczem.

Sugerowane ceny:

TomTom GO 820 LIVE Europa kosztuje 899 złotych

TomTom GO 825 LIVE Europa kosztuje 999 złotych


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto