A A A

Dwa nowe projektory Canona

13 kwietnia 2016, 10:00
LX-MU800Z oraz LX-MU600Z to nowe, laserowe projektory firmy Canon. Urządzenia obsługują rozdzielczość 1920 x 1200 oraz zostały wyposażone w technologię dynamicznej czerni.
Dwa nowe projektory Canona

Projektory laserowe Canon oferują nawet 20 000 godzin pracy. Co więcej, ponieważ nie posiadają filtrów, potrzeby w zakresie konserwacji zostały ograniczone do minimum. Dodatkowo, projektory będą objęte trzyletnią rozszerzoną gwarancją firmy Canon z opcją wynajmu, która umożliwia wynajęcie projektora w przypadku przekazania własnego urządzenia do serwisu lub naprawy.

Dwa nowe projektory laserowe wyświetlają obraz z maksymalną jasnością 8000 i 6800 lumenów, oferują szeroką gamę kolorów i wierne odwzorowanie barw za sprawą nowo zaprojektowanego, czterosegmentowego koła kolorów i niebieskiego źródła światła. Aby dopasować się do potrzeb różnych środowisk projekcyjnych, urządzenia pozwalają regulować jasność poprzez modyfikację mocy źródła światła w zakresie 20-100 proc. w przypadku modelu LX-MU800Z (o jasności 8000 lumenów) oraz 35-100 proc. w przypadku modelu LX-MU600Z (o jasności 6800 lumenów).

Oba projektory są też wyposażone w technologię dynamicznej czerni, która automatycznie reguluje kontrast w czasie rzeczywistym i zwiększa współczynnik kontrastu z 1050:1 do 10 500:1, aby zapewnić większą szczegółowość obrazu w ciemnych scenach.

Najważniejsze funkcje:

- Regulacja geometrii i cyfrowa, 4-punktowa korekcja zniekształceń trapezowych (±40% w pionie, ±60% w poziomie) umożliwia rzutowanie obrazu na płaskie i zakrzywione powierzchnie oraz łatwe optymalizowanie jakości projekcji.

- 360-stopniowa instalacja pozwala wyświetlać obraz w orientacji pionowej w przypadku zastosowania kompatybilnego uchwytu montażowego.

- Kompatybilność ze standardami HDBaseT i 3G-SDI umożliwia przesyłanie treści HD na dużą odległość i zapewnia instalatorom szerszą gamę opcji instalacyjnych.

Canon rozpocznie sprzedaż projektorów LX-MU800Z i LX-MU600Z w drugiej połowie 2016 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto